FA26X7S2A335KRU06 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
TDK
Raktáron: 0
Adatlap
3.3 µF ±10% 100V Kerámia kondenzátor X7S Radiális
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
FA26X7S2A335KRU06
DigiKey raktári szám
FA26X7S2A335KRU06-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
FA26X7S2A335KRU06
Leírás
CAP CER 3.3UF 100V X7S RADIAL
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
FA26X7S2A335KRU06 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Méretek
0,217" H. x 0,138" Sz. (5,50mm x 3,50mm)
Tűrés
±10%
Max. magasság (beültetve)
0,236" (6,00mm)
Névleges feszültség
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)