FA22X7R2J104KNU06
DigiKey raktári szám
445-174236-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-174236-3-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
FA22X7R2J104KNU06
Leírás
CAP CER 0.1UF 630V X7R RADIAL
Részletes leírás
0.1 µF ±10% 630V Kerámia kondenzátor X7R Radiális
EDA / CAD modellek
FA22X7R2J104KNU06 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Vágott szalag (CT)
Méretek
0,295" H. x 0,177" Sz. (7,50mm x 4,50mm)
Tűrés
±10%
Max. magasság (beültetve)
0,335" (8,50mm)
Névleges feszültség
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)