FA16X8R2A224KRU00
DigiKey raktári szám
FA16X8R2A224KRU00-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FA16X8R2A224KRU00
Leírás
CAP CER 0.22UF 100V X8RADIAL
Részletes leírás
0.22 µF ±10% 100V Kerámia kondenzátor X8R Radiális
EDA / CAD modellek
FA16X8R2A224KRU00 modellek
Kategória
Tulajdonságok
magas hőmérséklet
Csomagolás
Ömlesztve
Méretek
0,217" H. x 0,138" Sz. (5,50mm x 3,50mm)
Tűrés
±10%
Max. magasság (beültetve)
0,236" (6,00mm)
Névleges feszültség
Kivezetések közötti távolság
0,098" (2,50mm)
Hőmérsékleti koefficiens
Kivezetés formája
Formázott kivezetések - megtört
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C