CGJ4J3X7T2D473K125AA elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
0.047 µF ±10% 200V Kerámia kondenzátor X7T 0805 (2012 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
CGJ4J3X7T2D473K125AA
DigiKey raktári szám
445-9198-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-9198-1-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
CGJ4J3X7T2D473K125AA
Leírás
CAP CER 0.047UF 200V X7T 0805
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CGJ4J3X7T2D473K125AA modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Felhasználás
Alkatrész státusza
Elavult
Rögzítés módja
Kapacitás
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Tűrés
±10%
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,057" (1,45mm)