CGA6M4X7T2W224K200AA
DigiKey raktári szám
445-7006-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-7006-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-7006-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CGA6M4X7T2W224K200AA
Leírás
CAP CER 0.22UF 450V X7T 1210
Gyártói standard átfutási idő
28 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
0.22 µF ±10% 450V Kerámia kondenzátor X7T 1210 (3225 metrikus)
EDA / CAD modellek
CGA6M4X7T2W224K200AA modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Tokozás
1210 (3225 metrikus)
Tűrés
±10%
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,087" (2,20mm)