CGA5L3X8R2A334M160AE megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
0.33 µF ±20% 100V Kerámia kondenzátor X8R 1206 (3216 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
CGA5L3X8R2A334M160AE
DigiKey raktári szám
CGA5L3X8R2A334M160AE-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
CGA5L3X8R2A334M160AE
Leírás
CAP CER 0.33UF 100V X8R 1206
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CGA5L3X8R2A334M160AE modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Gyrt.
Tulajdonságok
Soft Termination
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Felhasználás
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Kapacitás
Tokozás
1206 (3216 metrikus)
Tűrés
±20%
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,075" (1,90mm)