CGA5L2X8R1H334K160AE
DigiKey raktári szám
445-173817-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-173817-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-173817-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CGA5L2X8R1H334K160AE
Leírás
CAP CER 0.33UF 50V X8R 1206
Gyártói standard átfutási idő
28 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
0.33 µF ±10% 50V Kerámia kondenzátor X8R 1206 (3216 metrikus)
EDA / CAD modellek
CGA5L2X8R1H334K160AE modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Gyrt.
Tulajdonságok
Soft Termination
Tűrés
±10%
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,075" (1,90mm)