CGA4J3X7T2E333K125AA
DigiKey raktári szám
445-12789-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-12789-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-12789-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CGA4J3X7T2E333K125AA
Leírás
CAP CER 0.033UF 250V X7T 0805
Vevői azonosító
Részletes leírás
0.033 µF ±10% 250V Kerámia kondenzátor X7T 0805 (2012 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CGA4J3X7T2E333K125AA modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Felhasználás
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Rögzítés módja
Kapacitás
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Tűrés
±10%
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,057" (1,45mm)