CGA4J3X7S2A105K125AB
DigiKey raktári szám
445-6974-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-6974-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-6974-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CGA4J3X7S2A105K125AB
Leírás
CAP CER 1UF 100V X7S 0805
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1 µF ±10% 100V Kerámia kondenzátor X7S 0805 (2012 metrikus)
EDA / CAD modellek
CGA4J3X7S2A105K125AB modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Tűrés
±10%
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,057" (1,45mm)