C3225X7R2E224K200AE
DigiKey raktári szám
445-8910-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-8910-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-8910-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
C3225X7R2E224K200AE
Leírás
CAP CER 0.22UF 250V X7R 1210
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
0.22 µF ±10% 250V Kerámia kondenzátor X7R 1210 (3225 metrikus)
EDA / CAD modellek
C3225X7R2E224K200AE modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Tulajdonságok
Soft Termination
Alkatrész státusza
Aktív
Tűrés
±10%
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,098" (2,50mm)