C3225C0G3A223J250AC
DigiKey raktári szám
445-174782-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-174782-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-174782-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
C3225C0G3A223J250AC
Leírás
CAP CER 0.022UF 1KV NP0 1210
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
0.022 µF ±5% 1000V (1kV) Kerámia kondenzátor C0G, NP0 1210 (3225 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
C3225C0G3A223J250AC modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Tulajdonságok
nagyfeszültség
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Felhasználás
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Kapacitás
Tokozás
1210 (3225 metrikus)
Tűrés
±5%
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,110" (2,80mm)