C2012X7R1H104M125AE elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Upgrade
TDK
Raktáron: 18 513
Adatlap
Upgrade
TDK
Raktáron: 2 974
Adatlap
Paraméterek tekintetében egyenértékű
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
Knowles Syfer
Knowles Syfer
Raktáron: 456
KEMET
KEMET
YAGEO
0.1 µF ±20% 50V Kerámia kondenzátor X7R 0805 (2012 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
C2012X7R1H104M125AE
DigiKey raktári szám
445-15930-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
C2012X7R1H104M125AE
Leírás
CAP CER 0.1UF 50V X7R 0805
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
C2012X7R1H104M125AE modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Tulajdonságok
Soft Termination
Alkatrész státusza
Elavult
Tűrés
±20%
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,059" (1,50mm)