C2012C0G2W272J125AA
DigiKey raktári szám
445-15319-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-15319-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-15319-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
C2012C0G2W272J125AA
Leírás
CAP CER 2700PF 450V C0G 0805
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2700 pF ±5% 450V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 0805 (2012 metrikus)
EDA / CAD modellek
C2012C0G2W272J125AA modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Tűrés
±5%
Vastagság (max.)
0,057" (1,45mm)