C1608X8R1E683M080AE megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
0.068 µF ±20% 25V Kerámia kondenzátor X8R 0603 (1608 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
C1608X8R1E683M080AE
DigiKey raktári szám
C1608X8R1E683M080AE-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
C1608X8R1E683M080AE
Leírás
CAP CER 0.068UF 25V X8R 0603
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
C1608X8R1E683M080AE modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Sorozat
Tulajdonságok
Soft Termination
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Felhasználás
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Rögzítés módja
Kapacitás
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Tűrés
±20%
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,035" (0,90mm)