C1005X5R1H332M050BA
DigiKey raktári szám
445-13853-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-13853-1-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
C1005X5R1H332M050BA
Leírás
CAP CER 3300PF 50V X5R 0402
Vevői azonosító
Részletes leírás
3300 pF ±20% 50V Kerámia kondenzátor X5R 0402 (1005 metrikus)
EDA / CAD modellek
C1005X5R1H332M050BA modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Elavult
Tűrés
±20%
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,022" (0,55mm)