LL-120-24-00-00-00
LL-120-24-00-00-00
Thermal Wizard for Device Cooling Applications
LL-120-24-00-00-00
DigiKey raktári szám
1487-1183-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LL-120-24-00-00-00
Leírás
THERMOELECT ASSY LIQUID-LIQ 122W
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Folyadék - folyadék Termoelektromos szerelvény 122 W
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LL-120-24-00-00-00 modellek
Kategória
Áram
4.2 A
Gyártó
Tark Thermal Solutions
Feszültség
24 V
Sorozat
Bemeneti teljesítmény
101 W
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 62°C
Alkatrész státusza
Aktív
Tömeg
1,8font (816,5g)
Hőátvitel típusa
Folyadék - folyadék
Méretek (összesen)
140mm H. x 60mm Sz. x 44mm M.
Hűtési teljesítmény
122 W