DL-210-24-00-00-00
DL-210-24-00-00-00
DL-210-24-00-00-00
DL-210-24-00-00-00
DigiKey raktári szám
926-1091-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DL-210-24-00-00-00
Leírás
THERMOELECT ASSY DIRECT-LIQ 207W
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Közvetlen - folyadék Termoelektromos szerelvény 207 W
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DL-210-24-00-00-00 modellek
Kategória
Áram
8.1 A
Gyártó
Tark Thermal Solutions
Feszültség
24 V
Sorozat
Bemeneti teljesítmény
194 W
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 62°C
Alkatrész státusza
Aktív
Tömeg
2,9font (1,3kg)
Hőátvitel típusa
Közvetlen - folyadék
Méretek (összesen)
240mm H. x 60mm Sz. x 39mm M.
Hűtési teljesítmény
207 W