DA-135-24-02-00-00
MFG_DA-1x5-24-02-00-00_A
DA-135-24-02-00-00
DigiKey raktári szám
1487-1185-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DA-135-24-02-00-00
Leírás
THERMOELECT ASSY DIRECT-AIR 135W
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Közvetlen - levegő Termoelektromos szerelvény 135 W
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DA-135-24-02-00-00 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Feszültség
24 V
Gyártó
Tark Thermal Solutions
Ventilátor elhelyezkedése
Meleg oldal
Sorozat
Bemeneti teljesítmény
166 W
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 42°C
Alkatrész státusza
Aktív
Tömeg
6,4font (2,9kg)
Hőátvitel típusa
Közvetlen - levegő
Méretek (összesen)
300mm H. x 152mm Sz. x 94mm M.
Hűtési teljesítmény
135 W
Alap típusszám
Áram
6.9 A