DA-045-24-02-00-00
DA-045-24-02-00-00
DA-045-24-02-00-00
DigiKey raktári szám
926-1076-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DA-045-24-02-00-00
Leírás
THERMOELECT ASSY DIRECT-AIR 45W
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Közvetlen - levegő Termoelektromos szerelvény 45 W
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DA-045-24-02-00-00 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Feszültség
24 V
Bemeneti teljesítmény
60 W
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 50°C
Tömeg
2,6font (1,2kg)
Méretek (összesen)
160mm H. x 122mm Sz. x 86mm M.
Hűtési teljesítmény
45 W
Alap típusszám
Áram
2.5 A