AA-200-24-44-00-XX
Thermal Wizard for Device Cooling Applications
AA-200-24-44-00-XX
DigiKey raktári szám
926-1046-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
AA-200-24-44-00-XX
Leírás
THERMOELECT ASSY AIR-AIR 193W
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Levegő-levegő Termoelektromos szerelvény 193 W
Kategória
Áram
11.3 A
Gyártó
Tark Thermal Solutions
Feszültség
24 V
Sorozat
Ventilátor elhelyezkedése
Hideg oldal / meleg oldal
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 55°C
Alkatrész státusza
Aktív
Tömeg
15font (6,8kg)
Hőátvitel típusa
Levegő-levegő
Méretek (összesen)
400mm H. x 180mm Sz. x 178mm M.
Hűtési teljesítmény
193 W