AA-100-24-44-00-XX
AA-100-24-44-00-XX
AA-100-24-44-00-XX
AA-100-24-44-00-XX
DigiKey raktári szám
926-1044-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
AA-100-24-44-00-XX
Leírás
THERMOELECT ASSY AIR-AIR 102W
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Levegő-levegő Termoelektromos szerelvény 102 W
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
AA-100-24-44-00-XX modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Áram
5.6 A
Gyártó
Tark Thermal Solutions
Feszültség
24 V
Sorozat
Ventilátor elhelyezkedése
Hideg oldal / meleg oldal
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 55°C
Alkatrész státusza
Aktív
Tömeg
9,0font (4,1kg)
Hőátvitel típusa
Levegő-levegő
Méretek (összesen)
300mm H. x 152mm Sz. x 161mm M.
Hűtési teljesítmény
102 W