AA-100-24-22-00-00
Thermal Wizard for Device Cooling Applications
AA-100-24-22-00-00
DigiKey raktári szám
926-1060-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
AA-100-24-22-00-00
Leírás
THERMOELECT ASSY AIR-AIR 102W
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Levegő-levegő Termoelektromos szerelvény 102 W
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
AA-100-24-22-00-00 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Feszültség
24 V
Gyártó
Tark Thermal Solutions
Ventilátor elhelyezkedése
Hideg oldal / meleg oldal
Sorozat
Bemeneti teljesítmény
134 W
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 50°C
Alkatrész státusza
Aktív
Tömeg
9,0font (4,1kg)
Hőátvitel típusa
Levegő-levegő
Méretek (összesen)
300mm H. x 152mm Sz. x 160,9mm M.
Hűtési teljesítmény
102 W
Alap típusszám
Áram
5.6 A