AA-060-12-22-00-00
Thermal Wizard for Device Cooling Applications
AA-060-12-22-00-00
DigiKey raktári szám
926-1057-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
AA-060-12-22-00-00
Leírás
THERMOELECT ASSY AIR-AIR 58W
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Levegő-levegő Termoelektromos szerelvény 58 W
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
AA-060-12-22-00-00 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Feszültség
12 V
Bemeneti teljesítmény
74 W
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 51°C
Tömeg
5,5font (2,5kg)
Méretek (összesen)
230mm H. x 122mm Sz. x 146,2mm M.
Hűtési teljesítmény
58 W
Alap típusszám
Áram
6.2 A