AA-035-24-22-00-00
AA-035-24-22-00-00
AA-035-24-22-00-00
DigiKey raktári szám
926-1054-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
AA-035-24-22-00-00
Leírás
THERMOELECT ASSY AIR-AIR 33W
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Levegő-levegő Termoelektromos szerelvény 33 W
Kategória
Feszültség
24 V
Bemeneti teljesítmény
50.4 W
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 52°C
Tömeg
2,2font (997,9g)
Méretek (összesen)
180mm H. x 83,3mm Sz. x 137,8mm M.
Hűtési teljesítmény
33 W
Alap típusszám
Áram
2.2 A