AA-027-12-22-00-00
AA-027-12-22-00-00
AA-027-12-22-00-00
DigiKey raktári szám
926-1052-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
AA-027-12-22-00-00
Leírás
THERMOELECT ASSY AIR-AIR 28.5W
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Levegő-levegő Termoelektromos szerelvény 28.5 W
Kategória
Feszültség
12 V
Bemeneti teljesítmény
37.2 W
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 39°C
Tömeg
2,2font (997,9g)
Méretek (összesen)
107mm H. x 84mm Sz. x 138,2mm M.
Hűtési teljesítmény
28.5 W
Alap típusszám
Áram
3.1 A