AA-019-12-22-00-00
AA-019-12-22-00-00
Thermal Wizard for Device Cooling Applications
AA-019-12-22-00-00
DigiKey raktári szám
926-1050-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
AA-019-12-22-00-00
Leírás
THERMOELECT ASSY AIR-AIR 20W
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Levegő-levegő Termoelektromos szerelvény 20 W
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
AA-019-12-22-00-00 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Feszültség
12 V
Gyártó
Tark Thermal Solutions
Ventilátor elhelyezkedése
Hideg oldal / meleg oldal
Sorozat
Bemeneti teljesítmény
28 W
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 52°C
Alkatrész státusza
Aktív
Tömeg
0,661font (299,82g)
Hőátvitel típusa
Levegő-levegő
Méretek (összesen)
80mm H. x 62,2mm Sz. x 104,5mm M.
Hűtési teljesítmény
20 W
Alap típusszám
Áram
2.3 A