PC140.07.0100A
DigiKey raktári szám
931-1552-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PC140.07.0100A
Leírás
PC140 2.4GHZ CIRCULAR POLARIZED
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2,45GHz Bluetooth, ISM, Wi-Fi NyÁK vezetősáv RF antenna 2,4GHz ~ 2,5GHz 1,67dBi, 1,55dBi, 1,54dBi U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 ragasztós
Kategória
VSWR
2
Gyártó
Taoglas Limited
Reflexiós veszteség
-10dB
Csomagolás
Tasak
Erősítés
1,67dBi, 1,55dBi, 1,54dBi
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
Kábel - 100mm
RF család / szabvány
Bluetooth, általános ISM, WiFi
Végződtetés
U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Frekvenciacsoport
UHF (2GHz ~ 3GHz)
Rögzítés módja
ragasztós
Frekvencia (közép / sáv)
2,45GHz
Max. magasság
0,038" (0,97mm)
Frekvenciatartomány
2,4GHz ~ 2,5GHz