GP.1575.25.4.A.02
DigiKey raktári szám
931-1015-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
GP.1575.25.4.A.02
Leírás
RF ANT 1.575GHZ CER PATCH PIN
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1,575GHz GPS Kerámia patch RF antenna 1,570GHz ~ 1,580GHz 1,55dBic Tű ragasztós
Kategória
Sávok száma
1
Gyártó
Taoglas Limited
VSWR
1,2
Csomagolás
Tálca
Reflexiós veszteség
-10dB
Alkatrész státusza
Aktív
Erősítés
1,55dBic
RF család / szabvány
navigáció
Végződtetés
Frekvenciacsoport
UHF (1GHz ~ 2GHz)
Rögzítés módja
ragasztós
Frekvencia (közép / sáv)
1,575GHz
Max. magasság
0,197" (5,00mm)
Frekvenciatartomány
1,570GHz ~ 1,580GHz