FXP890.07.0100C
DigiKey raktári szám
931-FXP890.07.0100C-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FXP890.07.0100C
Leírás
860-928MHZ ISM/LORA COMPACT FLEX
Részletes leírás
866,5MHz, 915MHz ISM, LoRa NyÁK vezetősáv RF antenna 863MHz ~ 870MHz, 902MHz ~ 928MHz -0,9dBi, -0,06dBi I-PEX MHF1 (U.FL) Felületszerelt
Erősítés
-0,9dBi, -0,06dBi
Csomagolás
Ömlesztve
Max. teljesítmény
10 W
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
Kábel - 100mm
RF család / szabvány
általános ISM
Végződtetés
I-PEX MHF1 (U.FL)
Frekvenciacsoport
UHF (300MHz ~ 1GHz)
Rögzítés módja
Felületszerelt
Frekvencia (közép / sáv)
866,5MHz, 915MHz
Max. magasság
0,063" (1,60mm)
Frekvenciatartomány
863MHz ~ 870MHz, 902MHz ~ 928MHz