FXP810.07.0100C
DigiKey raktári szám
931-1123-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FXP810.07.0100C
Leírás
RF ANT 2.4GHZ/5.4GHZ FLAT PATCH
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2,4GHz, 5,4GHz Wi-Fi Lapos tapasz RF antenna 2,4GHz ~ 2,5GHz, 4,9GHz ~ 5,8GHz 2,4dBi, 5,1dBi U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 ragasztós
Kategória
Sávok száma
2
Gyártó
Taoglas Limited
VSWR
1,7
Sorozat
Erősítés
2,4dBi, 5,1dBi
Csomagolás
Tasak
Max. teljesítmény
2 W
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
Kábel - 100mm
RF család / szabvány
WiFi
Végződtetés
U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Frekvenciacsoport
UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz)
Rögzítés módja
ragasztós
Frekvencia (közép / sáv)
2,4GHz, 5,4GHz
Max. magasság
0,004" (0,10mm)
Frekvenciatartomány
2,4GHz ~ 2,5GHz, 4,9GHz ~ 5,8GHz