FXC.16.A.DG
DigiKey raktári szám
931-FXC.16.A.DG-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FXC.16.A.DG
Leírás
RFID ANTENNA 13.56MHZ 16MM DIA
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
RFID antenna 13,56MHz
Kategória
Frekvencia
13,56MHz
Gyártó
Taoglas Limited
Tulajdonságok
rövid hatótávú kommunikáció (NFC)
Sorozat
Méretek
16,00mm átmérő x 0,27mm M.