ASGGB254.A
ASGGB254.A
DigiKey raktári szám
931-ASGGB254.A-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ASGGB254.A
Leírás
ASGGB254.A ACTIVE GNSS SURFACE
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1,561GHz, 1,575GHz, 1,602GHz BeiDou, Galileo, GLONASS, GNSS, GPS Kerámia patch RF antenna 1dBi, 2,7dBi, 2,1dBi forraszanyag Felületszerelt
Kategória
Sávok száma
3
Gyártó
Taoglas Limited
VSWR
2,7; 3,5; 3,8
Sorozat
Erősítés
1dBi, 2,7dBi, 2,1dBi
Csomagolás
Ömlesztve
Tulajdonságok
LNA, szűrő
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés
forraszanyag
RF család / szabvány
navigáció
Rögzítés módja
Felületszerelt
Frekvenciacsoport
UHF (1GHz ~ 2GHz)
Max. magasság
0,254" (6,45mm)
Frekvencia (közép / sáv)
1,561GHz, 1,575GHz, 1,602GHz