AGGBP.SL.18A.07.0060A
DigiKey raktári szám
931-AGGBP.SL.18A.07.0060A-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
AGGBP.SL.18A.07.0060A
Leírás
ACTIVE GPS L1/L2 LOW PROFILE STA
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1,561GHz, 1,575GHz, 1,602GHz Beidou, Galileo, GLONASS, GNSS, GPS Kerámia patch RF antenna 1dBi, 1,38dBi, 1,15dBi U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 Felületszerelt
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
AGGBP.SL.18A.07.0060A modellek
Kategória
Sávok száma
3
Gyártó
Taoglas Limited
Erősítés
1dBi, 1,38dBi, 1,15dBi
Csomagolás
Tálca
Tulajdonságok
Kábel - 60mm, LNA, szűrő
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés
U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
RF család / szabvány
navigáció
Rögzítés módja
Felületszerelt
Frekvenciacsoport
UHF (1GHz ~ 2GHz)
Max. magasság
0,337" (8,57mm)
Frekvencia (közép / sáv)
1,561GHz, 1,575GHz, 1,602GHz