UMR316BC7225KL-T | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | UMR316BC7225KL-T |
Leírás | CAP CER 2.2UF 50V X7S 1206 |
Gyártói standard átfutási idő | 14 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 2.2 µF ±10% 50V Kerámia kondenzátor X7S 1206 (3216 metrikus) |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | UMR316BC7225KL-T modellek |
Kategória | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 125°C |
Gyrt. | Minősítések AEC-Q200 |
Sorozat | Felhasználás |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Rögzítés módja |
Alkatrész státusza Aktív | Tokozás 1206 (3216 metrikus) |
Kapacitás | Méretek 0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm) |
Tűrés ±10% | Vastagság (max.) 0,075" (1,90mm) |