UMR316BC7225KL-T
DigiKey raktári szám
587-UMR316BC7225KL-TTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
587-UMR316BC7225KL-TCT-ND - Vágott szalag (CT)
587-UMR316BC7225KL-TDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
UMR316BC7225KL-T
Leírás
CAP CER 2.2UF 50V X7S 1206
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2.2 µF ±10% 50V Kerámia kondenzátor X7S 1206 (3216 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
UMR316BC7225KL-T modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Minősítések
AEC-Q200
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
1206 (3216 metrikus)
Kapacitás
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Tűrés
±10%
Vastagság (max.)
0,075" (1,90mm)