UMK105CH102JV-F
DigiKey raktári szám
587-5066-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
587-5066-1-ND - Vágott szalag (CT)
587-5066-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
UMK105CH102JV-F
Leírás
CAP CER 1000PF 50V C0H 0402
Gyártói standard átfutási idő
7 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1000 pF ±5% 50V Kerámia kondenzátor C0H 0402 (1005 metrikus)
EDA / CAD modellek
UMK105CH102JV-F modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Tűrés
±5%
Vastagság (max.)
0,022" (0,55mm)