UMK105CG560JVHF
DigiKey raktári szám
587-3753-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
587-3753-1-ND - Vágott szalag (CT)
587-3753-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
UMK105CG560JVHF
Leírás
CAP CER 56PF 50V C0G/NP0 0402
Gyártói standard átfutási idő
7 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
56 pF ±5% 50V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 0402 (1005 metrikus)
EDA / CAD modellek
UMK105CG560JVHF modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Minősítések
AEC-Q200
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Tűrés
±5%
Vastagság (max.)
0,022" (0,55mm)