UMK105BJ104KVHF
DigiKey raktári szám
587-3774-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
587-3774-1-ND - Vágott szalag (CT)
587-3774-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
UMK105BJ104KVHF
Leírás
CAP CER 0.1UF 50V X5R 0402
Gyártói standard átfutási idő
7 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
0.1 µF ±10% 50V Kerámia kondenzátor X5R 0402 (1005 metrikus)
EDA / CAD modellek
UMK105BJ104KVHF modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 85°C
Gyrt.
Minősítések
AEC-Q200
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Tűrés
±10%
Vastagság (max.)
0,022" (0,55mm)