TVS042CG5R1BC-W
DigiKey raktári szám
587-TVS042CG5R1BC-WTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
587-TVS042CG5R1BC-WCT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
TVS042CG5R1BC-W
Leírás
CAP CER 5.1PF 25V C0G/NP0 01005
Gyártói standard átfutási idő
7 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
5.1 pF ±0,1pF 25V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 01005 (0402 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
TVS042CG5R1BC-W modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
01005 (0402 metrikus)
Kapacitás
Méretek
0,016" H. x 0,008" Sz. (0,40mm x 0,20mm)
Tűrés
±0,1pF
Vastagság (max.)
0,009" (0,22mm)