PMK212BBJ107MG-T
DigiKey raktári szám
587-3978-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
587-3978-1-ND - Vágott szalag (CT)
587-3978-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PMK212BBJ107MG-T
Leírás
CAP CER 100UF 2.5V X5R 0805
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
100 µF ±20% 2,5V Kerámia kondenzátor X5R 0805 (2012 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PMK212BBJ107MG-T modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 85°C
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Kapacitás
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Tűrés
±20%
Vastagság (max.)
0,053" (1,35mm)