PAS0815LR2R3105
DigiKey raktári szám
587-2015-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PAS0815LR2R3105
Leírás
CAP 1F 20% 2.3V T/H
Vevői azonosító
Részletes leírás
1 F (EDLC) szuperkondenzátor 2.3 V Radiális, fémdoboz 70mohm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PAS0815LR2R3105 modellek
Kategória
Végződtetés
NYÁK érintkezők
Gyártó
Taiyo Yuden
Rögzítés módja
Furatszerelt
Sorozat
Tokozás
Radiális, fémdoboz
Csomagolás
Ömlesztve
Kivezetések közötti távolság
0,138" (3,50mm)
Alkatrész státusza
Elavult
Méretek
0,315" átmérő (8,00mm)
Kapacitás
1 F
Max. magasság (beültetve)
0,669" (17,00mm)
Tűrés
±20%
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 60°C
Névleges feszültség
2.3 V
Alap típusszám
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
70mohm