NRM6045T221MMRRV
DigiKey raktári szám
587-NRM6045T221MMRRVTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
587-NRM6045T221MMRRVCT-ND - Vágott szalag (CT)
587-NRM6045T221MMRRVDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
NRM6045T221MMRRV
Leírás
FIXED IND 220UH 350MA 1.32 OHM
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
220 µH Félig árnyékolt Ferritmagos, huzaltekercselésű Induktor 350 mA 1,32ohm max. Nem standard
Kategória
Árnyékolás
Félig árnyékolt
Gyrt.
Egyenáramú ellenállás (DCR)
1,32ohm max.
Sorozat
Saját rezonanciafrekvencia
3MHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Minősítések
AEC-Q200
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C
Típus
Ferritmagos, huzaltekercselésű
Üzemi frekvencia
100 kHz
Mag anyaga
Rögzítés módja
Felületszerelt
Induktivitás
Tokozás
Nem standard
Tűrés
±20%
Méretek
0,236" H. x 0,236" Sz. (6,00mm x 6,00mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,177" (4,50mm)
Telítési áram
750mA