MMJCH219NB7222MTPA01 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Taiyo Yuden
Raktáron: 0
Adatlap
Taiyo Yuden
Raktáron: 0
Adatlap
2200 pF ±20% 100V Kerámia kondenzátor X7R 0805 (2012 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
MMJCH219NB7222MTPA01
DigiKey raktári szám
587-MMJCH219NB7222MTPA01TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
MMJCH219NB7222MTPA01
Leírás
CAP CER 2200PF 100V X7R 0805
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
MMJCH219NB7222MTPA01 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Tulajdonságok
Soft Termination
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Kapacitás
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Tűrés
±20%
Vastagság (max.)
0,037" (0,95mm)