MCJCU21GBB7103KTPA01 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Knowles Syfer
Raktáron: 0
Adatlap
Knowles Syfer
Raktáron: 0
Adatlap
Walsin Technology Corporation
10000 pF ±10% 50V Kerámia kondenzátor X7R 0805 (2012 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
MCJCU21GBB7103KTPA01
DigiKey raktári szám
587-MCJCU21GBB7103KTPA01TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
MCJCU21GBB7103KTPA01
Leírás
CAP CER 10000PF 50V X7R 0805
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
MCJCU21GBB7103KTPA01 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Tulajdonságok
Soft Termination
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Felhasználás
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Kapacitás
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Tűrés
±10%
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,053" (1,35mm)