MCJCG32MAB7475MPPA01 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Taiyo Yuden
Raktáron: 0
Adatlap
4.7 µF ±20% 35V Kerámia kondenzátor X7R 1210 (3225 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
MCJCG32MAB7475MPPA01
DigiKey raktári szám
587-MCJCG32MAB7475MPPA01TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
MCJCG32MAB7475MPPA01
Leírás
CAP CER 4.7UF 35V X7R 1210
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
MCJCG32MAB7475MPPA01 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Tulajdonságok
Soft Termination
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Felhasználás
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Kapacitás
Tokozás
1210 (3225 metrikus)
Tűrés
±20%
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,106" (2,70mm)