MCASU105SCG100CFNA01
DigiKey raktári szám
587-MCASU105SCG100CFNA01TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
587-MCASU105SCG100CFNA01CT-ND - Vágott szalag (CT)
587-MCASU105SCG100CFNA01DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MCASU105SCG100CFNA01
Leírás
CAP CER 10PF C0G 50V 0402
Gyártói standard átfutási idő
9 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 pF ±0,25pF 50V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 0402 (1005 metrikus)
EDA / CAD modellek
MCASU105SCG100CFNA01 modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Tokozás
0402 (1005 metrikus)
Tűrés
±0,25pF
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,022" (0,55mm)