MCAST105SB7223KFNA01
DigiKey raktári szám
587-MCAST105SB7223KFNA01TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
587-MCAST105SB7223KFNA01CT-ND - Vágott szalag (CT)
587-MCAST105SB7223KFNA01DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MCAST105SB7223KFNA01
Leírás
CAP CER 0.022UF 25V X7R 0402
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
0.022 µF ±10% 25V Kerámia kondenzátor X7R 0402 (1005 metrikus)
EDA / CAD modellek
MCAST105SB7223KFNA01 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Tűrés
±10%
Vastagság (max.)
0,022" (0,55mm)