MCASH21GSB7104MTNA1J megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Taiyo Yuden
Raktáron: 0
Adatlap
Taiyo Yuden
Raktáron: 0
Adatlap
Walsin Technology Corporation
Knowles Syfer
Murata Electronics
0.1 µF ±20% 100V Kerámia kondenzátor X7R 0805 (2012 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
MCASH21GSB7104MTNA1J
DigiKey raktári szám
587-MCASH21GSB7104MTNA1JTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
MCASH21GSB7104MTNA1J
Leírás
CAP CER 0.1UF 100V X7R 0805
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
MCASH21GSB7104MTNA1J modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Kapacitás
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Tűrés
±20%
Vastagság (max.)
0,053" (1,35mm)