MCASG168AB7105MTNA01
DigiKey raktári szám
587-MCASG168AB7105MTNA01TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
587-MCASG168AB7105MTNA01CT-ND - Vágott szalag (CT)
587-MCASG168AB7105MTNA01DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MCASG168AB7105MTNA01
Leírás
CAP CER 1UF 35V X7R 0603
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1 µF ±20% 35V Kerámia kondenzátor X7R 0603 (1608 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MCASG168AB7105MTNA01 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Minősítések
AEC-Q200
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Kapacitás
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Tűrés
±20%
Vastagság (max.)
0,035" (0,90mm)