MCARQ105SCG0R7BFRA01
DigiKey raktári szám
587-MCARQ105SCG0R7BFRA01TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
MCARQ105SCG0R7BFRA01
Leírás
CAP CER 0.7PF 250V C0G/NP0 0402
Gyártói standard átfutási idő
9 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
0.7 pF ±0,1pF 250V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 0402 (1005 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MCARQ105SCG0R7BFRA01 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Minősítések
AEC-Q200
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
0402 (1005 metrikus)
Kapacitás
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Tűrés
±0,1pF
Vastagság (max.)
0,022" (0,55mm)